Chciałbyś oszczędzić sobie żmudnej kontroli firmowych dokumentów, pomyłek w rachunkach i nieustannego śledzenia zmieniających się ustaw?

Uwiera Cię odpowiedzialność, a także ryzyko i obawa przed brakiem kontroli nad przepływem informacji? Pomyśl nad outsourcingiem kadrowo-płacowym, przecież w końcu i tak się na niego zdecydujesz!

Outsourcing to zlecenie zewnętrznej organizacji opiekę nad prowadzeniem np. kadr i płac, co pozwala skupić się firmie na jej głównej działalności. Oto 10 powodów, dla których wybierzesz outsourcing kadrowo-płacowy:

 • Poufność – bezpieczeństwo danych, a także dyskrecja to jedno z założeń outsourcingu kadrowo-płacowego. Nie chodzi tylko o przestrzeganie ustawy o ochronie danych osobowych, ale o pewność, że ważne informacji dotyczące Twojej firmy nie dostaną się w niepowołane ręce.

  Outsourcing to gwarancja, że dane dotyczące płac, kadr czy innych podjętych decyzji nie będą rozpowszechnione, a tym samym nie będą wykorzystane na niekorzyść firmy i nie będą powodem konfliktów wśród pracowników.

 • Oszczędność – Outsourcing kadrowo-płacowy pozwala oszczędzać na wielu płaszczyznach. Ograniczenie kosztów nie wiąże się tylko z pieniędzmi, zminimalizowane ryzyko w obrębie płac i kadr, a także poprawa funkcjonowania działu HR składają się na poprawę kondycji firmy. Co więcej, oszczędność czasu jest także jednym z głównych udogodnień. To się po prostu opłaca!

 • Elastyczność – Zakres działania outsourcingu jest bardzo szeroki. Ofertę dla każdej firmy buduje się indywidualnie, biorąc pod uwagę jej potrzeby. Outsourcing kadrowo-płacowy pozwala także na szybkie reagowanie na zmieniające się okoliczności.

 • Wygoda – Dzięki outsourcingowi, rozliczenia urlopów wychowawczych, macierzyńskich czy wypoczynkowych przestaje być już problemem. Zarządzanie zasobami ludzkimi staje się zadaniem outsourcera, a ułatwienie komunikacji wewnątrz firmy poprawia jakości pracy.

 • Zaminimalizowane ryzyko – Wiedza na temat prawa pracy czy prawa podatkowego to już odpowiedzialność firmy, która świadczy usługi outsourcingowe. Znajomość często zmieniających się przepisów, a także ich prawidłowa interpretacja oraz dostosowanie ich do firmowych procedur to domena outsourcerów. To znaczy, że nie poniesiesz konsekwencji pomyłek w wynagradzaniu pracowników, a także nieterminowości!

 • Fachowa obsługa – Outsourcing to przede wszystkim dostęp do wyspecjalizowanych oraz doświadczonych profesjonalistów, którzy dysponują wiedzą zdobytą przy poprzednich projektach.

 • Najnowsze technologie – Dzięki współpracy z firmą oferująca outsourcing kadrowo-płacowy, będziesz miał możliwość korzystania z najlepszego oprogramowania, które usprawnia komunikację wewnątrz firmy. Raporty, listy płac, poufna korespondencja oraz inne projekty, dzięki nowoczesnym programom komputerowym są przechowywane oraz przesyłane szybko i bezpiecznie.

 • Efektywność – Firma outsourcingowa odciąża pracowników firmy przy obliczaniu oraz wydawaniu wynagrodzeń, co jest długotrwałym i pracochłonnym procesem. Dzięki temu pozostałe czynności wykonywane są szybciej i efektywniej, co znacznie poprawia kondycję firmy, a także wzmacnia jej pozytywny wizerunek w oczach klientów.

 • Kontrola – Pracodawca ma stałą i nieograniczoną możliwość monitorowania procesów zachodzących w firmie. Wszelkie zmiany czy ewentualności outsourcer konsultuje z tobą!

 • Spokój – Outsourcing kadrowo-płacowy to wielkie odciążenie dla całej firmy. Współpraca ze specjalistami w dziedzinie outsourcingu pozwala skupić się na innych zadaniach z poczuciem, że los firmy jest w dobrych rękach.

Sprawdź naszą ofertę